Σφάλμα
  • [sigplus] Κρίσιμο σφάλμα: Ο φάκελος εικόνων 2012-12-14-gal_enhmerwsh_aeroporia υποτίθεται πως είναι μια σχετική διαδρομή προς τον βασικό φάκελο εικόνων όπως έχει οριστεί στον πίνακα διαχείρισης.

Ενημέρωση από την Πολεμική Αεροπορία στα πλαίσια του ΣΕΠ

Στα πλαίσια του μαθήματος του Σχολικού Επαγγελματικού Προσανατολισμού (ΣΕΠ), έγινε ενημέρωση στις μαθήτριες και στους μαθητές της Γ' Γυμνασίου για τις προοπτικές απασχόλησης στην Πολεμική Αεροπορία.

Παρακάτω μπορείτε να βρείτε ένα μικρό μέρος των φωτογραφιών της εκδήλωσης. Όλες τις φωτογραφίες μπορείτε να τις δείτε στο φωτογραφικό άλμπουμ του σχολείου (απαιτείται κωδικός πρόσβασης):

{gallery}2012-12-14-gal_enhmerwsh_aeroporia{/gallery}