Σφάλμα
  • [sigplus] Κρίσιμο σφάλμα: Ο φάκελος εικόνων 2012-12-20-gal_kartes_a_gymnasiou υποτίθεται πως είναι μια σχετική διαδρομή προς τον βασικό φάκελο εικόνων όπως έχει οριστεί στον πίνακα διαχείρισης.

Χρόνια Πολλά από τις μαθήτριες και τους μαθητές της Α' τάξης

Οι μαθήτριες και οι μαθητές της Α' τάξης, ετοίμασαν Χριστουγεννιάτικες Κάρτες για να στείλουν τις ευχές τους σε όλο τον κόσμο μέσω της ιστοσελίδας του σχολείου μας!

{gallery}2012-12-20-gal_kartes_a_gymnasiou{/gallery}

Οι κάρτες αυτές δημιουργήθηκαν με το Tuxpaint το οποίο είναι Ελεύθερο Λογισμικό/Λογισμικό Ανοιχτού Κώδικα (ΕΛ/ΛΑΚ). Μπορείτε να το κατεβάσετε από [εδώ].